قوانین و مقررات

قابل توجه مشترکان پنل های ادگستر و خریداران محترم :


ثبت نام ، ورود ، شارژ حساب ، خرید پنل ، خرید خدمات و استفاده از سامانه پنل های ادگستر به منزله قبول قوانین ذیل میباشد :

 1  محتوای تمام آگهی های تبلیغاتی نباید برخلاف قوانین عمومی کشور ، شرع مقدس اسلام باشد و همچنین نباید شامل موارد زیر باشد : 
تبلیغ و معرفی کالاها و خدماتی باشد که طبق قوانین کشور ممنوع اعلام شده است، انتشار فیلترشکن وراههای عبور از فیلترینگ، انتشار و تبلیغ مراکز قمار در فضای مجازی، تبلیغ و معرفی کالاهای غیراخلاقی و جنسی، جک های غیراخلاقی، ناسزا ، فحش و کلمات نامتعارف، برنده شدن و دریافت جایزه، مبارزات انتخاباتی بر علیه کاندیداهای دیگر، جعل اخبار ، محتوای علیه مقدسات اسلامی، انتشار اکاذیب و اطلاعات غلط، تشویش اذهان عمومی، محتوای مختل کننده نظم و امنیت عمومی جامعه.

 2  محتوای تمام آگهی های تبلیغاتی باید مطابق با ماده 21 قانون جرایم رایانه ای باشد.

 3  چنانچه مشترک پنل ، محتوای تبلیغاتی همسو با بند های 1 و 2 را ثبت سفارش و ارسال نماید مجرم است و مسئول تبعات قانونی این عمل بر عهده او خواهند بود و همچنین پنل و حساب مالی ایشان بدون عودت وجه مسدود خواهد شد.

 4  خرید انواع پنل و شارژ مالی پنل (افزایش حساب مالی پنل) به منزله اجاره یک سامانه نرم افزاری آنلاین به منظور استفاده از خدمات آنلاین این سامانه نرم افزاری است و نه خرید یک یا چند خدمت خاص. بدین معنی که چنانچه یک یا چند خدمت یا سرویس آنلاین، مورد پسند یا نظر خریدار نبود و یا یک یا چند خدمت و سرویس پنل دچار مشکل غیراختیاری و غیرارادی و یا مشکل فنی لاینحل شد (مانند قطعی اینترنت، تصمیمات مقامات دولتی ، تضاد با قوانین کشور ، قطع منبع سرویس از شرکت مبدأ یا سرویس دهنده ، از بین رفتن زیرساخت های ارائه خدمت و...) مشترکان پنل میتوانند از خدمات دیگر پنل استفاده نمایند و خریدار حق فسخ کل پنل را نخواهد داشت و مبالغ پنل مسترد نخواهد شد. 

 5  چنانچه در روند ارسال و انجام تبلیغات اشکال فنی حادث شد، مسئولین فنی ادگستر 72 ساعت فرصت خواهند داشت مشکل را برطرف و شروع به انجام سفارشات نمایند. در غیر اینصورت مشترکان میتوانند درخواست لغو سفارش داده تا مبلغ آن سفارش به پنل ایشان مسترد گردد. قابل ذکر است که شارژ مالی انواع پنل به صورت نقد یا راه های انتقال بانکی به خریداران پرداخت نخواهد شد مگر آنکه مشمول بند 6 شوند.

 6  درصورتی که بیش از نصف خدمات پنل (بجز موارد و مشکلاتی که در بند 4 ذکر شد) غیر قابل استفاده بود به نحوی که سفارشات بصورت کامل انجام نگیرد، مبالغ شارژ مالی پنل با درخواست مشترک به حساب ایشان واریز خواهد شد. در این خصوص هزینه پنل مسترد نخواهد شد.

 7  تمامی مشترکان پنل کاربری و پنل نمایندگی میبایست مدارک شناسایی خود را در پنل آپلود نمایند تا بدلیل کسری مدارک شناسایی  پنل ایشان غیر فعال نگردد.

 8  ادگستر تنها به نمایندگان و کاربران مستقیم خود (اشخاصی که بطور مستقیم از ادگستر خرید کرده اند) خدمات مشاوره و پیشتیبانی ارائه خواهد نمود و مسئولیت مشاوره و پشتیبانی کاربران و نمایندگان غیر مستقیم بر عهده نماینده بالا سری آنهاست.

 9  پشتیبانی، پیشنهادات و یا شکایات فقط و فقط از طریق تیکت سامانه adgostar.org و یا ایمیل adgostar.net@gmail.com مستند هستند و مورد پذیرش قرار میگیرند و راه های دیگر فاقد اعتبار و رسیدگی هستند.